0 грн.
Зробити замовленняКолаген: то пити чи не пити?!
Пити чи не пити колаген – споконвічна суперечка!
Суперечки про те, чи варто пити колаген як харчову добавку або відмовитися від його прийому і довіритися якісному, збалансованому харчуванню та здоровому способу життя — не вщухають уже давно!
Єдиним аргументом, який завжди в діалогах з нами наводять противники його прийому, є той факт, що в повноцінному денному раціоні людини і так у достатній кількості повинні міститися всі ті амінокислоти, які входять до складу колагену.
Вони стверджують, що якщо ваш білковий раціон повний і повноцінний, організм обов'язково отримає всі необхідні компоненти і в достатній кількості для побудови білків фібрилярних (шкіра, волосся, нігті, зв'язки, суглоби).
Мабуть, якщо ви молоді, ваша система травлення працює чітко, як швейцарський годинник, підшлункова залоза в достатній кількості виробляє фермент протеазу для переробки м'яса і білків тваринного походження і при цьому почувається добре, ви так і повинні вчинити!
У решті випадків – приймайте колаген!
Якісний колаген – джерело цінних та готових до засвоєння амінокислот!
Тримаючи в руках упаковку з цим продуктом, ви повинні розуміти, що виробник колагену вже зробив за вас всю найважчу, брудну і шкідливу роботу. Який?
Він виділив з білка найцінніше і найнеобхідніше — амінокислоти! А всі побічні продукти, такі як полінасичені жири, навантаження на травну та ферментативну систему, маса непотрібних та шкідливих людині компонентів, закислення організму – залишив як відходи виробничого процесу!
Дайте своєму організму матеріал бездоганної якості та абсолютної чистоти для побудови красивої та здорової шкіри!
Будьте здорові та виглядайте молодо! З повагою, команда Колаген Бар!



